Thai Baan Massage to salon profesjonalnego masażu tajskiego.

Pragniemy zapewnić naszym Klientom możliwość doznania wrażeń, dla których podróżujemy do Tajlandii, gdzie masaż jest częścią kultury i tożsamości.

Dobierając terapeutki stawiamy na jakość i doświadczenie, wymagamy umiejętności potwierdzonych certyfikatami tajskich organizacji zdrowotnych, oraz doświadczeniem w renomowanych salonach masażu. Współpracujemy z masażystkami tylko z Tajlandii, bo mamy wrażenie, że technikę i podejście do wykonywania masażu mają zaszyte w genach.

 

Kilka słów o samym masażu:       

Technika masażu tajskiego jest oparta na teorii, iż ciało ludzkie jest wypełnione cząsteczkami, zwanymi "lom" bądź "powietrze", które najpierw są wdychane do płuc, a następnie podróżuje przez 72 tys. niewidocznych dla oka ludzkiego kanalików, zwanych "senami".  Masażysta tajski koncentruje się na masażu skupisk tych miejsc, poprzez techniki uciskowe i wyciągające. Joga pasywna, stanowiąca największą część klasycznego masażu tajskiego ma na celu stymulować "seny" i przekierowywać "lom" poprzez całe ciało kończąc masaż na głowie.

Masowana osoba jest ubrana w luźne, wygodne ubranie i leży na specjalnym materacu. Masażysta intensywnie pracuje swoim ciałem, używając dłoni, kciuków, łokci i przedramion, a także stóp, w sposób rytmiczny naciskając na przebiegające aorty, powodując uczucie głębokiego odprężenia. Większość masażu przebiega po tzw. liniach Sen. Osoba masowana przyjmuje wiele pozycji, które wywodzą się z pięciu zasadniczych postaw jogi pasywnej: leżenia przodem, tyłem, bokiem oraz postawy siedzącej i odwróconej dzięki czemu następuje masaż i rozciągnięcie całego ciała.

 Nasza przestrzeń.

Nasze masaże odbywają się w odpowiednio przygotowanych pomieszczeniach gwarantujących poczucie bezpieczeństwa, intymności.

Aromaty olejków używanych do masażu oraz świec wprawiają przybyłych w dobry nastrój, który pomaga w odprężeniu, natomiast masaż wykonywany przez doświadczony personel z Tajlandii sprawia, że najważniejsze w tym momencie staje się tylko Twoje ciało i myśl skupiona na nim, a nie na zgiełku z zewnątrz.

Podaruj sobie tę chwilę błogości i trwaj w swojej nirwanie. Co?! Nie nalezy Ci się?

 

       

Copyright © 2021 Wszelkie prawa zastrzezone.